İkia halı yıkama fabrikası olara siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve de kusursuz bir hizmet vermek amacıyla 2008 yılında kurulan halı yıkama fabrikamız kurulduğu günden itibaren başta halı yıkama olmak üzere, koltuk yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, kilim yıkama, yerinde duvardan duvara halı yıkama hizmetlerimizi istanbul bölgesi anadolu yakasında sürdürmekteyiz. 

Hizmet politikamızı belirlerken siz değerli müşterilerimizin istek ve arzularına, taleplerine azami ölçüde dikkat etmeye gayret göstermekteyiz.

ücretsiz olarak evden aldığımız ürünlerinizi, ürün gamına göre sınıflandırarak gerekli yıkama aşamasından geçtikten sonra (sınıflandırma, dezenfekte, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kalite kontrol ve paketleme) siz değerli müşterilerimize sağlıklı bir ortamda huzurlu bir şekilde kullanmanız dileğiyle sunuyoruz.

 

HALINIZIN YÜZÜNÜ DEĞİL, ÖZÜNÜ YIKIYORUZ.

Halılarınızı 3 günde teslim ediyoruz…

NEDEN PROFESYONEL HALI YIKAMA, NEDEN BİTKİ ÖZLÜ ŞAMPUAN :
Oto yıkama veya merdiven altı yıkama gibi yerlerde halılarınız motor yağlarının arasında, araba çamurlarının arasında ve yerlerde çizmelerle halılarınızın üzerlerinde gezinerek yıkanmaktadır. Bu tür yerlerde yıkanan halılarınız malesef eskisinden daha kirli bir şekilde evlerinize geri gelmektedir. Ayrıca bu gibi yerlerde kullanılan kimyasal temizlik ürünleri özellikle çocuklarda ve yaşlılarda allerjik astımı tetiklemektedir. Bu nedenle 2007 yılında kurulan işletmemiz kurulduğu günden itibaren bu konuya özellikle riayet etmekte, halılarınızın temizliğinde; BİTKİ ÖZLÜ ŞAMPUAN ERA111 kullanmaktadır.

TAM KURUTMA: Halılarınız tesislerimizde, sağ taraftaki videoda gördüğünüz üzere halılarınız tam otamatik makinalarda tek tek yıkandıktan sonra TAM KAPALI KURUTMA ODALARINDA kurutularak servise hazır hale getirilmektedir. İşletmemizde kesinlikle dışarıda halı kurutulmamaktadır. Böylece halılarınız, araçlardan çıkan egzoz dumanlarına, toza, havada uçuşan bakterilere maruz kalmamakta ve sertleşmemektedir.

MÜKEMMEL HİJYEN: Halılarınız UV (ultra viyole) ışınları sayesinde ev ortamında halılarınızda oluşan mayt ve akarlar tamamen yok edilerek mükemmel temizliğe kavuşur.

3 GÜNDE TESLİMAT: Servis elemanlaımız kapınızda halılarınızın cinslerine göre ayırıp metrekare ölçümlerini yaptıktan sonra fiyatlandırarak size yıkama sonunda ne kadar ücret ödeyeceginizi bildirir ve bu miktarı size verdiği teslimat makbuzuna yazar. Böylelikle istenmeyen sürpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Tüm bu işlemler ve halılarınızın size teslim edilmesi için sizden istediğimiz süre üç (3) gündür.

Ümraniye – Üsküdar – Kadıköy – Ataşehir – Göztepe – Bostancı – Küçükyalı – Kayışdağı – Dudullu – Çekmeköy bölgelerine servisimiz mevcut olup, sizlere kesintisiz ve en mükemmel hizmeti sunabilmek için pazar günleri de açığız. Ödemelerinizi halılarınızı teslim aldıktan sonra ister nakit, isterseniz kapınızda kredi kartıyla da yapabilirsiniz.

 

ikia halı yıkama tesisleri